Tek Teker Nedir ? Airwheel – İnmotion Türkiye Kullanımı

Tek Tekerlek Nedir ? Adından da anlaşılacağı gibi, tek teker bir tane tekerleği olan ve kas gücü ile giden jiroskop sensörleri ile çalışan bir araçtır. Çoğunlukla spor veya gösteri amaçlı kullanılır. Elektrik enerjisi ile çalışan ve jiroskop teknolojisinden yararlanan türleri de vardır. Nadir olarak şehir içi kısa mesafelerde (20 kilometreye kadar) kullanır.

Peki Nasıl Kullanılır Veya Nereden Tedarik Edebiliriz ?

Pedalların üzerine ayaklarımızı koyduğumuz anda cihaz üzerinde ileri veya geri gidip gelebiliyoruz. Tek zorluğu Denge problemi, Tekteker’e bindikçe alışıyor ve daha fazla sürmek istiyorsunuz. Bu cihazı Türkiye içerisine getiren Project42 firmasına teşekkür ediyorum. Bende şuanlık Airwheel X3 modeli mevcut olduğundan cihaz hem ağır hemde kalın bir yapıya sahip. Project42 Türkiye Sorumlusu Hasan Basri Özaydın ile olan görüşmelerimde o cihaz ile temeli attıktan sonra diğer üst modellerin kullanımı ve konforu daha rahat olacağını ve diğer üst cihazlara veya araçlara daha çabuk alışacağımı söyleyip öneride bulundu. Kendisine benimle röportaj yaptığı için teşekkürlerimi sunuyorum.

Tek Tekerlerin Genel Özellikleri Nelerdir ?

Tüm cihazlar Genellikle Jiroskop Sensörleri ile çalışmakta ve Bunun sayesinde düşmelere karşı sensörler daima çalışmakta. Bazı cihazların 400W motor gücü bulunurken üst son model cihazların 800W motor gücüne kadar çıkabiliyor. Bu cihazlar hakkında detaylı bilgi almak için Project42 Türkiye Resmi Distribütör‘ünden bilgi alabilirsiniz.
Ürünlere Göz Atmak Veya Almak İsterseniz Buradan Project42’ye Ulaşabilirsiniz…
Müşterilerimizden Sözler 🙂

„Tekeri Tek, İşlevi Pek.”

YASIN KURT

„Tek Teker Al, Formda Kal.”

SERHAT ER

„100Km’yi 36 Kuruşa Gidiyor.”

TARKAN MUMKULE

“Dağda Kayma, Tek Tekerle Asfaltta Slalom Kay.”

SITKI HATIPOĞLU

Write a comment...

Yorumunuz
Adınız
E-Posta Adresiniz